Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. - rýchlo, efektívne a lacno (aj zadarmo)

Potrebujete riešiť svoje podnikanie prostredníctvom spoločnosti s ručením obmedzeným? Chcete preniesť svoje aktivity z fyzickej osoby – podnikateľa na bezpečnejšiu a profesionálnejšiu formu? Chcete založiť spoločnosť rýchlo, efektívne a za dobrú cenu? Nemáte čas a energiu zaoberať sa súvisiacimi administratívnymi a úradnymi úkonmi? Potom ste u nás na správnej adrese!

Naše služby v oblasti zakladania spoločností sa opierajú o dlhoročné skúsenosti v oblasti ekonomiky a obchodného práva. Máme dôsledne prepracovaný systém, vďaka ktorému založenie spoločnosti u nás prebehne rýchlo a bez zbytočných komplikácií. S našou pomocou môžete svoju spoločnosť založiť skutočne s vynaložením iba minimálnych síl. Stačí ak nám poskytnete potrebné informácie a my pre Vás pripravíme všetko ostatné! Nechajte založenie spoločnosti na profesionálov – my Vás odbremeníme od zbytočných starostí a Vy sami sa môžete venovať tomu hlavnému – podnikaniu!

 

Poradenstvo pri založení s.r.o. - komplet za výbornú cenu

Ponúkame Vám kompletné poradenstvo súvisiace so založením s.r.o. za výbornú cenu. Od klienta je pritom potrebná len prvotná konzultácia týkajúca sa štruktúry spoločnosti a predmetov podnikania a následne podpísanie a overenie dokumentov, ktoré mu pripravíme. Všetko ostatné už zabezpečíme my - klient sa tak môže venovať svojmu podnikaniu. Cena našej služby vo výške 149,- Eur je konečná, klient znáša poplatky voči súdu (150,- Eur), prípadné poplatky za vydanie viazaných a remeselných živností (voľné živnosti sú zahrnuté v základnej cene) a notárske poplatky.

 

Len u nás získate bonus až 100% - založenie s.r.o. zadarmo!

V prípade, že využijete naše služby pri založení Vašej s.r.o. a následne si pre túto spoločnosť u nás necháte viesť účtovníctvo, získavate u nás bonus na služby vedenia účtovníctva vo výške celej zaplatenej odmeny za založenie spoločnosti. Tento bonus si môžete vyčerpať vo forme 20% zľavy z každej fakturácie za vedenie účtovníctva po dobu 12 mesiacov od vzniku spoločnosti. Neváhajte – takúto skvelú ponuku Vám nedá nikto iný!!!

Pre názornejšiu ukážku uvedieme príklad:

  • založenie s.r.o. v cene 149,- Eur
  • dohodneme sa, že pre novú s.r.o. budeme viesť účtovníctvo
  • týmto automaticky získavate bonus v hodnote 149,- Eur!
  • poskytneme Vám služby v hodnote napr. 65,- Eur mesačne,
  • každý mesiac získate zľavu 13,- Eur a to až po dobu 12 mesiacov!
  • takto získaným bonusom bude Vaša spoločnosť založena vlastne ZADARMO!