O nás

Váš partner pre vedenie účtovníctva

Vítame Vás na stránkach našej spoločnosti!

Hľadáte solídneho a spoľahlivého partnera pre spracovanie Vášho účtovníctva? Chcete ušetriť náklady na zamestnávanie a pravidelné preškolovanie interného účtovníka? Nemáte ani potuchy, ako vybrať ten správny softvér pre vedenie ekonomickej agendy? Strácate každý mesiac celé hodiny pri zaťažujúcich papierovačkách? S hrôzou sledujete, ako sa neustále mení legislatíva v oblastí účtovníctva a daní?

V takom prípade ste u nás na tej správnej adrese!

 

Pozrite sa, čo u nás získate:

  • spoľahlivého účtovníka so širokým záberom skúseností, ktorý nielen mechanicky zaúčtuje Vaše doklady, ale situáciu podniku aj zhodnotí, poradí a pomôže nájsť optimálne riešenia,
  • preberanie dokladov u klienta, pretože je pre nás samozrejmosťou, že s klientom sme v pravidelnom kontakte a snažíme sa ho v čo najväčšej miere odbremeniť,
  • elektronická komunikácia s úradmi aby ste nemuseli strácať čas podpisovaním výkazov a ich nosením na poštu či úrad,
  • priaznivá cena a osobitný prístup pri jej tvorbe, pretože hoci naše ceny sú jedny z najlepších v regióne, vždy ešte zhodnotíme možnosti klienta na čo najlepšiu optimalizáciu práce a teda aj nákladov na túto službu,
  • zodpovednosť a ručenie za výsledky našej práce sú prirodzenou súčasťou každého zmluvného vzťahu, naša spoločnosť je pre prípad nepríjemností poistená v poisťovni Generali.


Naša spoločnosť už od roku 2004 pôsobí v oblasti vedenia účtovníctva, s cieľom poskytovať svojim klientom kvalitné a cenovo prístupné služby. Máme za sebou niekoľko rokov skúseností so spracovaním účtovníctva pre subjekty pôsobiace v rôznych oblastiach obchodu, výroby a služieb, ako aj pre subjekty neziskového sektora.

Vedenie účtovníctva si vyžaduje profesionálny prístup. Pri našej práci sa stretávame so širokým záberom účtovných prípadov, mnohé z nich si vyžadujú komplexné vedomosti o aplikácii viacerých právnych predpisov. Pri našej práci sa preto neustále vzdelávame a zdokonaľujeme, aby sme Vám poskytli tie najkvalitnejšie služby.

Ponúkame Vám nasledovné služby:
- spracovanie jednoduchého účtovníctva,
- spracovanie podvojného účtovníctva,
- administratívne práce,
- účtovná závierka,
- daň z pridanej hodnoty,
- daň z príjmu,
- ostatné dane,
- ekonomické poradenstvo.

Novinka - poradenstvo pri zakladaní spoločnosti

Od roku 2010 poskytujeme našim klientom aj služby poradenstva pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzeným. Klienta prevedieme kompletným procesom založenia, čim získa takpovediac založenie s.r.o. na kľúč. Pre bližšie informácie kliknite sem.

A teraz mimoriadna akcia: Zákazníkom, ktorí využijú naše služby poradenstva pri založení spoločnosti, poskytneme bonus na naše služby vedenia účtovníctva až vo výške 100% zo sumy za poradenstvo pri založení spoločnosti a to po dobu 24 mesiacov od vzniku tejto spoločnosti!